אוהלים משפחתיים- בונגלוס

אוהלים משפחתיים- בונגלוס. אוהל מרובע. מכיל עד 6 אנשים

קמפינג באוהלים

מדשאות עם פינות צל, שולחנות, כיסאות, מקומות למדורה ולמנגל, לחוויית שטח מושלמת!

אוהלי רועים

אוהלים בדואים המסורתיים.
חוויה אמיתית לקבוצות ולמשפחות.

דירות אירוח

דירות עץ ממוזגות, חדשות ונעימות, בכל דירה בין 2 ל- 5 מיטות, עם מצעים ומגבות.

החאן מציע אפשרויות לינה, קמפינג ואירוח מגוונות: החל באזור להקמת אוהלים פרטיים, דרך אוהלי רועים ענקיים המכוסים מחצלות ומזרונים או אוהלי בונגלוס למשפחות ועד דירות נופש נעימות ומסודרות. בנוסף, יש אפשרות להזמין ארוחות, והכל על המצוק הקסום של נחל אל על!

קמפינג

כאשר חושבים על קמפינג בצפון – בחירה טבעית ומתבקשת, ברורה ומועדפת, היא הבחירה במתחם האירוח קמפינג חאן אל על. האתר הזה בחיק אחד המקומות היפים בגולן.

לינת אוהלים בחאן אל על

אפשרויות מגוונות של לינת אוהלים בקמפינג חאן אל על הופכות את האתר הזה למבוקש במיוחד על ידי קבוצות של מטיילים ונופשים. בסיומם של ימי פעילות חווייתיים ניתן לבחור בין אמצעי לינה שונים – המועדפות והמפנקות ביותר הן דירות האירוח, אשר חזותן כשל צימרים יפים; בכל אחת מהן 3 – 6 מיטות. ללנים בהן מוצעים מקלחת ושירותים מצעים רכים, מגבות, פימת קפה וטלבזיה עם כבלים.
קמפינג פשוט הכולל לינה באוהלים ביתיים , שאותם ניתן להקים באחת מהפינות הרבות במדשאות הרחבות. במקום שולחנות, כיסאות, אפשרות להבעיר מדורות, לעשות מנגל וליהנות משירותים וממקלחות חמות. נקודות חשמל ומים, כיריים ומקרר מאפשרים לאורחים להכין ארוחות שטח חמות, טעימות ומגוונות.
רמה אחת גבוהה יותר של לינת אוהלים היא לינה באוהלי רועים (בדואים), אשר על המחצלות הפרושות בהן ניתן להניח מזרנים. חיפוי יריעות העזים וההסקה הפנימית המבטיחה חום נעים גם בחורף הקר הופכות את חאן על על למקום נופש מצוין בכל עונות השנה.
כאשר רוצים לשדרג את חוויית השטח – ניתן ליהנות מלינה בתוך אוהלי בונגלו, על גבי מזרנים מוגבהים. מתחם הבונגלוס כולל מטבחון, מקלחות ושירותים נפרדים.